Різдвяні гостинці з Юлею: на передову військовикам відправили агітаційні матеріали – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Різдвяні гостинці з Юлею: на передову військовикам відправили агітаційні матеріали
13 Січня, 15:30

Різдвяні гостинці з Юлею: на передову військовикам відправили агітаційні матеріали

На різдвяні свята представники львівського осередку ВО «Батьківщина», спільно з громадським активістами, передали військовим різдвяні страви та теплі речі. А у пакунках для бійців були календарі з фото Юлії Тимошенко та партійні газети.

На сторінці «Батьківщина Львівщини» у Facebook з’явився допис про те, що партійці обласного осередку ВО «Батьківщина» разом з громадською організацією «Батальйон відважних жінок» передали різдвяні подарунки воїнам ООС. На фото під публікацією можна розгледіти, що окрім різдвяних страв та теплих речей до пакунків поклали календарі з фото Юлії Тимошенко та привітанням від її імені, а також партійні газети, – пише Опора

Однією з засновниць «Батальйону відважних жінок» є Ганна Гулій, яку ВО «Батьківщина» у публікаціях на офіційному сайті неодноразово називала представницею партії або «батьківщинівкою».

Прес-секретар обласної організації ВО «Батьківщина» Руслан Заєць повідомив, що передачу зібрали з ініціативи «Батальйону відважних жінок», до якої входять деякі партійці «Батьківщини». На питання, чому до пакунків поклали календарі з зображенням Юлії Тимошенко та партійні газети, прес-секретар відповів: бійці просили літературу українською мовою.

«Використання громадських об’єднань із назвами, співзвучними до назви партії, або ж об’єднань, що є наближеними до партій з метою непрямої агітації, є недобросовісною практикою. Водночас, згідно  закону, немає значення від чийого імені: громадської організації або партії, ведеться агітація. Оскільки здійснюється вона з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата на пост Президента України», — каже координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Львівській області  Тарас Радь.

Водночас згідно закону  доки партії офіційно не висунули свою кандидатуру на пост Президента, вони не є суб’єктами виборчого процесу. Тому їхні дії  агітаційними не вважаються. Юлія Тимошенко поки не зареєструвалася в ЦВК, як кандидатка на найвищий пост.

До речі, на Львівщині такий випадок, де виборцям крім гостинців роздають щей агітматеріали – не поодинокий. Перед святами подарунки зі логотипом календарем та солодощами презентували також від Олега Ляшка.

ФОТО: Фото зі сторінки «Батьківщина Львівщини» у Facebook

10-01-2019_news_lviv_batkivtshyna_zibrala_podarunky_vijskovym
Відео