Роботодавці до 1 грудня мають подати списки своїх працівників до ТЦК | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Роботодавці до 1 грудня мають подати списки своїх працівників до ТЦК
29 Листопада, 09:41

Роботодавці до 1 грудня мають подати списки своїх працівників до ТЦК

До 1 грудня 2023-го року українські роботодавці забов’язані подати до Терцентрів комплектування і соцпідтримки списки своїх працівників, які мають статус призовників, резервістів чи військовозобов’язаних. Це відбувається щороку згідно з постановою Кабінету міністрів №1487.

“Подання списків здійснюється з метою звіряння даних списків персонального військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів з обліковими документами (даними) відповідних ТЦК СП, у яких вони перебувають на військовому обліку”, – розповіла в коментарі ТСН адвокатка Марина Бекало.

Окрім роботодавців ці списки мають подати й інші установи та організації. Зокрема, установи, організації, підприємства, державні органи, заклади освіти, органи місцевого самоврядування, а також виконавчі органи міських, селищних або сільських рад, які займаються обліком осіб, що проживають на території адміністративно-територіальної одиниці.

Нагадаємо, до кінця року народні депутати за участі Міністерства оборони і Генерального штабу ЗСУ розробляють законопроєкт, який розширить права працівників військкомату.

Тим часом на Львівщині усі чоловіки призовного віку забов’язані носити з собою паспорт і військово-облікові документи та пред’являти їх на вимогу працівників ТЦК.

Відео