Родичам загиблих в авіакатастрофі на Скнилові виплатять допомогу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Родичам загиблих в авіакатастрофі на Скнилові виплатять допомогу
26 Липня, 15:45

Родичам загиблих в авіакатастрофі на Скнилові виплатять допомогу

У Львові до 21-ї річниці авіакатастрофи, яка сталась на військовому летовищі «Скнилів» 27 липня 2002 року, членам сімей загиблих виплатять одноразову матеріальну допомогу.

Зокрема, по 2 тисячі гривень допомоги отримають 55 людей. З бюджету Львівської громади на ці виплати скерували 110 тисяч гривень, повідомляють у Львівській міській раді.

“Торік до 20-ї річниці авіакатастрофи, члени сімей загиблих отримали одноразову виплату в розмірі 5 тисяч гривень”, — повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР.

Нагадаємо, завтра, 27 липня, о 10:00 у храмі Воскресіння Христового УГКЦ (вул. Городоцька, 319а) розпочнеться поминальне Богослужіння. Опісля відбудеться покладання квітів до «Сегменту пам’яті» жертв Скнилівської трагедії на аеродромі. Зважаючи на обмеження, спричинені воєнним станом, покладати квіти до меморіалу буде вузьке коло родичів загиблих.

Довідка

Скнилівська трагедія – аварія, яка сталась під час святкування 60-ї річниці 14-го авіаційного корпусу ВПС України на летовищі «Скнилів» під Львовом 27 липня 2002 року. Через падіння винищувача Су-27УБ у натовп глядачів, загинуло 77 людей: серед них 28 дітей. Постраждало близько 250 людей. За кількістю загиблих ця подія вважається найбільшою катастрофою в історії авіаційних свят.

 

Відео