Дрогобич регламентував роботу лісгоспів на території громади | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Дрогобич регламентував роботу лісгоспів на території громади 
01 Квітня, 14:23
logo-black

Дрогобич регламентував роботу лісгоспів на території громади 

Сьогодні, 1 квітня, на сесійному засіданні депутати Дрогобицької міської ради проголосували за рішення щодо запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів на території територіальної громади.

Відповідно до рішення, постійні лісокористувачі можуть здійснювати господарську діяльність з використання та відтворення лісових ресурсів, виключно з попереднім  обговоренням з мешканцями громади та наступним рішенням Дрогобицької міської ради про погодження запланованих лісогосподарських заходів.

Депутати наголошують: це важливо, бо зараз лісогосподарства лише повідомляють про те, де вони проводять роботи та в якому обсязі, але впливу ні громада, ні місцева влада на цей процес не має. Натомість рішення надає громаді право контролю над процесами, які відбуваються на її території.

Нагадаємо, учора LMN повідомляла про прийняття також рішення у Новому Калинові. Раніше його прийняла Бориславська, Добромильська, Стрілківська, Мостиська, Шегинівська та Ралівська громада.

Відео