Розгніваний Ляшко виклав для загалу телефони Коломойського та Зеленського | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Розгніваний Ляшко виклав для загалу телефони Коломойського та Зеленського
03 Квітня, 16:25

Розгніваний Ляшко виклав для загалу телефони Коломойського та Зеленського

Лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко у себе на сторінці у Фейсбук опублікував скріни. На них мобільні номери телефонів керівництва телеканалу 1+1 і кандидата в Президенти України Володимира Зеленського.

“Якась ідіотка з “Плюсів” злила мій номер телефона в інтернет і вже другий день мене спамлять тисячами повідомлень і дзвінками з усього колишнього СРСР. Тому вимушений буду змінити номер, який у мене з 1998 року. До речі, хто хоче поговорити з Коломойським, Зеленським, Ткаченком – ось їх телефони. Дзвоніть, пишіть на здоров‘я!”, – написав Ляшко.

У коментарях користувачі соцмережі неоднозначно висловились на дію політика. Хтось дякував, бо тепер зможе особисто поставити питання Зеленському, а дехто розкритикував радикала. Людей також обурив і той факт, що меню у телефоні Ляшка російською мовою. Цікавило користувачів і чому номер телефону Коломойського належить швейцарському оператору.

Нагадаємо, Ігор Коломойський є власником медіахолдингу «1+1 Media». Олександр Ткаченко – гендиректор каналу. Володимир Зеленський – кандидат у президенти України.

 

  • 0
  • 1584
Відео