“Розійдемося по домівках лише по асфальтованій дорозі”: на Старосамбірщині триває акція протесту (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Розійдемося по домівках лише по асфальтованій дорозі”: на Старосамбірщині триває акція протесту (ВІДЕО)
01 Жовтня, 19:01
logo-black

“Розійдемося по домівках лише по асфальтованій дорозі”: на Старосамбірщині триває акція протесту (ВІДЕО)

Два дні у селі Лопушанка Хомина на Старосамбірщині люди перекривають дорогу “Львів-Ужгород”. Таким чином вони хочуть привернути увагу влади до бездоріжжя між селами Стрілки та Мшанець. Акцію організував місцевий священник Роман Гром.

Біля сотні протестувальників обіцяють не припиняти акцію, поки на дорозі «Стрілки-Мшанець» не почнуть ремонт.

«Звертаємося до голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина та депутатів, аби на завтрашній позачерговій сесії питання нашої дороги винесли першим. І вирішили його позитивно – виділили кошти на ремонт дороги. Інакше ми звідси нікуди не підемо. Розійдемося по домівках лише по асфальтованій дорозі», – каже отець Роман Гром.

Нагадаємо, що 30 вересня Львівська обласна державна адміністрація звернулася до Кабінету Міністрів України із проханням виділити кошти на ремонт дороги “Мшанець-Стрілки”.

«Мальський скерував звернення до Кабміну щодо виділення коштів на ремонт дороги. Дуже добре. Але. Але де гарантія, що дорогу зроблять? Ні, ми не відступимо. “Ми йдемо до кінця, щоб була дорога до Мшанця” – таким є тепер наш девіз, – каже LMN отець Роман Гром. – Втім два дні акції вже успішно пройшли. Ми готові чергувати і цієї ночі. До нас доєдналася група вартових, які заступлять на нічну зміну».

Відео