Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Розумію, що даються відповідні вказівки»: Володимира Гірняка звільнили з посади
02 Жовтня, 15:37
logo-black

«Розумію, що даються відповідні вказівки»: Володимира Гірняка звільнили з посади

Юлія Швидко

Сьогодні на позачерговій сесії Львівської обласної ради депутати достроково звільнили Володимира Гірняка з посади заступника голови ЛОР. Рішення підтримали на таємному голосуванні.

З 84-х обласних депутатів проголосували 46. 45 з них виступили «за» звільнення, один бюлетень визнали недійсним – він був порожнім.

За відставку заступника голови облради почали голосувати ще 24 вересня. Тоді для прийняття рішення не вистачило одного голосу. Та лічильна комісія визнала рішення недійсним, бюлетені знищила. Володимир Гірняк звернувся в поліцію.

Перед сьогоднішнім засіданням Гірняк пропонував керівникам фракцій відкласти голосування про його відставку. Спочатку, вважає, варто з’ясувати, чому лічильна комісія незаконно знищила бюлетені, і обрати новий склад цієї комісії.

«На жаль, голова обласної ради, який безумовно замішаний в цьому процесі, не погодився, – розповів Гірняк депутатам уже під час сесії. – Саша, – звернувся до голови ЛОР Олександра Ганущина, – я розумію, що даються відповідні вказівки, доручення, але це трошки неправильно, негідно».

На посаді заступника голови обласної ради Володимир Гірняк пробув з 2015 року, коли на місцевих виборах його обрали депутатом від «Громадянської позиції».

Сьогодні у нього день народження.

ФОТО: ЗІК

Схожі новини