Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Розваги – не лише для здорових та багатих»: у Львові люди з інвалідністю влаштують свято для дітей-сиріт
16 Грудня, 20:24
logo-black

«Розваги – не лише для здорових та багатих»: у Львові люди з інвалідністю влаштують свято для дітей-сиріт

У Львові люди з інвалідністю у День Святого Миколая, 19 грудня, вирішили влаштувати свято для дітей-сиріт з інтернату «Благодать» на вул. Папарівка. Вони за власні кошти та з допомогою меценатів підготували для 25 вихованців дитячого будинку подарунки – канцтовари, солодощі, фрукти.

«Опікуємося людьми з інвалідністю, дітьми-сиротами, одинокими людьми похилого віку, учасниками АТО. І періодично для якоїсь категорії намагаємося влаштувати свято. Цього разу вирішили присвятити себе дітям, які потребують. Їм потрібні не лише матеріальні речі, а й увага та турбота від дорослих. Тому люди з інвалідністю, більшість з яких живуть лише на одну пенсію, вирішили скинутися грішми, аби прийти до дітей не з порожніми руками. Отак ми намагаємося допомагати один одному», – розповідає LMN Юлія Грет, заступник голови ГО «Рівні можливості для всіх». Жінка має першу групу інвалідності по зору.

Юлія зазначає, що люди з інвалідністю намагаються вести активний спосіб життя, адаптовуватися до усіх його змін.

«Ми влаштовуємо різні заходи вокалу, танців, фотосесії. Дівчатка, які ніколи не бачили, одягаються у красивий одяг та виходять на подіум. Намагаємося повноцінно жити у сучасному світі. Хочемо показати, що усі ці розваги – не лише для здорових та багатих. У нас немає великих фінансових можливостей, але ми вчимося раціонально розпоряджатися своїми коштами. Завжди жартую: не куримо, не п’ємо, не гладшаємо, а витрачаємо гроші на корисні справи», – додає Юлія Грет.

Фото: ілюстративне

Схожі новини