Вперше на Львівщині партія відкликатиме своїх депутатів з обласної ради | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вперше на Львівщині партія відкликатиме своїх депутатів з обласної ради
01 Лютого, 13:39
logo-black

Вперше на Львівщині партія відкликатиме своїх депутатів з обласної ради

Українська Галицька партія задекларувала намір відкликати своїх депутатів у Львівській обласній раді через порушення рішень вищих керівних органів партії. Про це LMN розповів співзасновник УГП Богдан Панкевич.

«Оскільки нове законодавство ще дозволяє відкликати депутатів не швидше, ніж через рік їх діяльності, то такий намір зможемо втілити у життя під кінець року. Поки що спостерігаємо за діяльністю наших депутатів у ЛОР. Адже усі наші партійці повинні пам’ятати, що ми виступаємо за справжні цінності та здорові принципи, а не вигідну співпрацю з людьми, робота яких їм суперечить. Ми також переконані, що політична сила буде успішною лиш тоді, коли забезпечено демократичність у прийнятті рішень та тверду дисципліну при їхньому виконанні. Для цього ми в УГП демократично обираємо політраду – колективний керівний орган партії, рішення якого є обов’язковими для всіх партійців», – пояснює Богдан Панкевич.

 

19 листопада торік політрада Української Галицької партії застерегла своїх партійців – новообраних депутатів Львівської обласної ради – від створення коаліцій з політичними силами, у складі яких є одіозні особи, що дискредитували себе за попередні роки, причетні до розкрадання майна і коштів громад.

«На жаль, депутати ЛОР від УГП не виконали рішення політради і підписали Меморандум, який фактично є коаліційною угодою для створення більшості в ЛОР. Відразу після підписання Меморандуму новостворена більшість одностайно проголосувала за кандидатуру голови та заступників ЛОР. Все це супроводжувалося домовленостями, які цинічно зневажили прийнятий порядок таємного голосування», – йдеться у заяві партії.

Політрада Української Галицької партії звернулася до депутатів та членів ради ЛОР від УГП з вимогою відкликати свої підписи під Меморандумом. Це звернення депутати від УГП проігнорували. Після цього з партії виключили керівника фракції УГП у ЛОР, його заступника і членів ради Львівської обласної організації.

«На цей час депутати ЛОР від УГП перебувають в коаліції з депутатами, серед яких є одіозні особи з корупційною репутацією. Ігнорування колишніми членами партії рішень Політради УГП стало доконаним фактом. Відтак, виходячи з ситуації, що склалася, Українська Галицька партія буде ініціювати відкликання депутатів ЛОР від УГП, як тільки така можливість з’явиться відповідно до передбаченого законодавством України порядку», – додають представники УГП.

Фото: Твоє Місто та надані УГП

Відео