«Руский чєловєк» облаяв львів‘янку, яка вийшла з протестом під церкву МП: воїн вимагає рішень (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Руский чєловєк» облаяв львів‘янку, яка вийшла з протестом під церкву МП: воїн вимагає рішень  (ВІДЕО)
03 Квітня, 19:41

«Руский чєловєк» облаяв львів‘янку, яка вийшла з протестом під церкву МП: воїн вимагає рішень (ВІДЕО)

Антон Петрівський, ветеран АТО та військовослужбовець 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, сьогодні звернувся до Львівської міської ради з вимогою вжити заходів щодо функціонування на території міста церкви московського патріархату. Цьому передував недільний інцидент під церквою – подруга військового вийшла на одиничний пікет під церкву на проспекті Червоної Калини на Сихові, а натомість почула образи й лайку від «руського чєловєка».

«Як ми бачимо, у ході цього одиничного пікету Насті з цієї будки московського патріархату виходить «руський». Він сам так назвався. І оцей «руський» російською мовою називає її дурою. У Львові. Під час російсько-української війни. Мені здається, що це вже не просто кричущий інцидент. Це вже справа честі. Я знаю, що ділянка, яка знаходиться під цією незаконною будівлею, сесією міської ради передана православній церкві, яка знаходиться поруч. Але ця будка досі стоїть. І досі її відвідують росіяни, які кличуть путіна, у тому числі й до Львова. Це – один з пунктів, де вони моляться за патріарха Кіріла і російську армію», – зазначив Антон Петрівський.


За словами воїна, «руський» чоловік повинен вибачитись перед Настею на колінах. А питання демонтажу незаконної споруди, що слугує церквою московського патріархату, має стати одним з пріоритетних для Львівської міської ради.

«Механізмів, щоб її демонтувати, у міській раді є достатньо. Для цього є і адміністративно-технічне управління. І управління комунальної власності. Це може робити районна адміністрація методом подання заяви на розгляд виконкому, і рішенням виконкому можна демонтувати цю будівлю як незаконно споруджену», – уточнив Антон Петрівський.

Відео