Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Садовий не йтиме у парламент разом з Гриценком
03 Квітня, 15:11

Садовий не йтиме у парламент разом з Гриценком

Восени цього року політична партія “Самопоміч” братиме участь у виборах до Верховної Ради як самостійна сила.

“Коли я відкликав свою кандидатуру на посаду Президента, мене часто питають, а що “Самопоміч”? А що далі? Даю пряму відповідь: “Самопоміч” буде брати участь у виборах до наступного парламенту як самодостатня політична сила. Наші виборці можуть мати багато претензій до фракції «Самопомочі» в парламенті, і з багатьма я солідарний. Але ці хлопці і дівчата не скурвились і робили що могли”, – сказав Садовий у коментарі, яке виклав у себе на сторінці «Фейсбук».

Нагадаємо, Андрій Садовий за місяць до виборів президента України зняв свою кандидатуру. Заявив тоді, що робить це на користь іншого претендента на крісло очільника держави Анатолія Гриценка.  Згодом зробив й іншу сенсаційну заяву, що більше не змагатиметься за посаду мера у Львові.

“Ні, ні. Знаєте, закінчується моя каденція, це вже третя каденція – 13 років міським головою. Я б дуже хотів, щоб після мене приходили молодші, мудріші, талановитіші, більш успішні, і я їх максимально буду підтримувати. Моя сьогодні задача – це працювати на рівні держави, тому що тільки так я можу допомогти і Львову, і Одесі, і Харкову, і Миколаєву, тому що на сьогоднішній день до 80% міст знаходяться під впливом криміналітету. І я бачу, як криміналітет хоче залізти у Львів. Цього я їм не дам”, – заявляв лідер “Самопомочі”.

Схожі новини