Самбір призупинив приймати львівське сміття | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Самбір призупинив приймати львівське сміття
21 Лютого, 17:16
logo-black

Самбір призупинив приймати львівське сміття

Антоніна Скляренко

Вчора мер Самбора Юрій Гамар підписав розпорядження про призупинення прийому іногородніх твердих побутових відходів. Особисто контролюватиме виконання свого рішення. Тепер на полігон Самбора не ввозитимуть ані львівського сміття, ані зі сіл району.

“Головне для мене – думка мешканців Самбора та мир і спокій у місті. Якщо жителі не хочуть, аби такий ввіз відбувався, піти проти їхньої думки не маю права. З метою зняття соціальної напруги я й підписав розпорядження про призупинення ввозу будь-яких іногородніх ТПВ на наш полігон”, – каже LMN міський голова Самбора Юрій Гамар.

Нагадаємо, що проблема з іногороднім сміттям у місті гостро постала після 5 лютого. Тоді депутати Самбірської міської ради на сесії прийняли рішення і продовжили ввіз ТПВ зі Львова на власне звалище. Правда, обмежено до 50 т в день. За це місто отримувало дотації з державного бюджету. Кошти можна було використовувати на рекультивацію та пересипку сміття на полігоні, закупівлю нової техніки та соціально-економічні потреби. На днях в Самборі запрацює і сортувальна станція. Проте мешканці неоднозначно сприйняли таке рішення депутатів. Почали акції протесту. від дій окремих активістів минулого тижня навіть постраждали дві місцевих депутатки, які голосували за ввіз іногородніх відходів до Самбора. До їхніх домівок приходили молодики з прикритими обличчями, погрожували та сипали на подвір’я непотріб. Жінки від отриманого стресу опинилися на лікарняних ліжках.

Відео