Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Самбірчан запрошують взяти участь у передноворічній грі
12 Грудня, 13:07
logo-black

Самбірчан запрошують взяти участь у передноворічній грі

Тетяна Пасічник

28 грудня о 16.00 у Народному Домі  Самбора у рамках заходу «Зимова країна» відбудеться гра  «Хто зверху?». Самбірчан та гостей міста віком від  10 до 21 року запрошують взяти участь у святі. Для цього потрібно попередньо зареєструватися.

«Зимову країну» організовує у Самборі вже другий рік поспіль «Фундація регіональних ініціатив (ФРІ). Голова об’єднання Данило Сташків каже, з усіх зареєстрованих учасників сформують 8 команд.

«Вони змагатимуться у семи цікавих конкурсах. До прикладу, у першому на фортепіано гратимуть пісню протягом 30 секунд, а команда повинна відгадати її назву.  А в останньому конкурсі учасники готуватимуть олів’є та накриватимуть святковий стіл, – розповідає Данило Сташків. – Гра допоможе віднайти новорічний настрій. Це не нудний виступ, а реальна подія, де люди зможуть відпочити та насолодитись казкою. Люди зайдуть не у Народний Дім, а у спражню зимову країну з усіма спецефектами та декором».

Для гостей приготують безкоштовний солодкий стіл, гарячі напої, фотозону. Поміж змагань самбірчанки Христина Мартинюк та Віра Ляхович на сцені співатимуть пісні. 5-річна Соломійка Пішко читатиме вірш. Нагадаємо, раніше LMN  повідомляла про перемогу дівчинки у міжнародному конкурсі.

Усім учасникам гри “Хто зверху?” вручатимуть символічний подарунок. Організатори просять не зволікати з реєстрацією, адже кількість місць для участі обмежена.

 

“Можна подавати заявки до 27 грудня, однак питання в тому, чи будуть ще вільні місця. Тому просимо не затягувати, адже буде дуже круто!”, – додав голова молодіжної організації.

867c5fa6-4d69-41cb-b224-c7bccc2234b2
Схожі новини