Самбірська міська рада не виконує рішення суду про відсторонення від посади підозрюваного у корупції директора | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Самбірська міська рада не виконує рішення суду про відсторонення від посади підозрюваного у корупції директора
01 Грудня, 17:34
logo-black

Самбірська міська рада не виконує рішення суду про відсторонення від посади підозрюваного у корупції директора

До редакції LMN потрапила Ухвала суду, відповідно до якої 24 листопада 2023 року слідча суддя Галицького районного суду міста Львова Мироненко Л.Д. ухвалила відсторонити підозрюваного Євгена Кваса від посади заступника директора Самбірського комунального підприємства “Об’єднане”, на якого покладені обов’язки директора цього підприємства.

Нагадаємо, що Євгена Кваса, який одночасно є депутатом від “Слуги народу”  й головою бюджетної комісії Самбірської районної ради, підозрюють в укладені фіктивних договорів. Зокрема в тому, що у 2022 році він уклав договори на проведення дорожніх ремонтних робіт у місті Самборі з матір’ю підлеглої працівниці цього КП, яка також працює у цьому ж підприємстві двірничкою Загальна сума договорів становить півтора мільйона гривень.  Журналісти LMN в деталях описували цю схему.

За даними наших джерел, ухвалу суду уже вручили представникам Самбірської міської ради (про це нам повідомили працівники цієї мерії). Проте рішення суду не виконують, а ухвалу в мерії Самбора ігнорують: Євген Квас далі продовжує обіймати посаду керівника підприємства.

 

Чим це небезпечно? Як зазначають слідчі у цій справі, перебуваючи на посаді керівника КП “Об’єднане”, Євген Квас може незаконними засобами впливати на свідків чи інших учасників кримінального провадження.

 

До речі, Самбірський міський голова досі не зробив жодної заяви щодо свого підлеглого, який перебуває під слідством. Мовчить і Максим Козицький, який очолює “Слуг народу” на Львівщині. Чому?

 

Редакція LMN звернулася з офіційним запитом до пана Козицького та до керівництва партії “Слуга народу”. Ми чекаємо на пояснення, чому Євген Квас, який перебуває під слідством, продовжує керувати комунальним підприємством і досі не позбавлений депутатського мандату. 

 

User Image
Ольга Піліщук
Відео