Самбірському депутату від “Слуги народу” Євгену Квасу оголосили про підозру | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Самбірському депутату від “Слуги народу” Євгену Квасу оголосили про підозру
23 Листопада, 19:54

Самбірському депутату від “Слуги народу” Євгену Квасу оголосили про підозру

Виконуючому обов’язки директора одного із комунальних підприємств Самбірського району повідомлено про підозру. Йому інкримінують зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Про це сьогодні повідомили у Львівській обласній прокуратурі. 

А за даними LMN мова йде про в.о. директора КП “Об’єднане” Самбірської міської ради  та одночасно депутата  й голови бюджетної комісії від “Слуги народу” Самбірської районної ради Євгена Кваса, про злочинні діяння якого неодноразово повідомляли журналісти LMN.

 

“За даними слідства, у 2022 році підозрюваний уклав договори на проведення дорожніх ремонтних робіт у місті Самборі з матір’ю підлеглої працівниці комунального підприємства, яка також працює у цьому ж підприємстві двірником. Загальна сума договорів становить півтора мільйони гривень”, — зазначають в прокуратурі.

Нагадаємо, що ще весною цього року журналісти LMN оприлюднили шокуючі факти та відео про КП «Об’єднане», яке за період повномасштабного вторгнення замовило щонайменше 55 (!) послуг у підприємиці  Оксани Володимирівни Данько.

Усе б нічого. Але у  розпорядженні LMN також опинилось відео, на якому можна побачити підприємицю — 60-річну Оксану Данько. Жінка підтверджує, що на неї зареєстрована фірма. Однак фактично справами фірми займається дочка жінки. А її дочка — Тетяна Володимирівна Дунь, яка працює у Самбірському комунальному підприємстві «Об’єднане».

 

“Фігурант організував реєстрацію вищевказаної родички, як ФОП. Після чого, всупереч законодавству, здійснив поділ ремонту вулиць на окремі роздрібні договори та без проведення відкритих торгів уклав з нею, як підрядником відповідні договори. При цьому чоловік достовірно знав, що даний «підприємець» немає досвіду та засобів для виконання умов договору.
Згодом для виконання ремонтних робіт він безоплатно залучив підпорядкованих йому працівників та техніку. Після чого підписав акти приймання виконаних робіт, у яких зазначались відомості про роботи, які фактично виконані не були та матеріали, які фактично використані не були. Відповідно, на підставі цих документів з міського бюджету були перераховані кошти на рахунок підрядника”, — зазначають прокурори.

Але це не єдиний епізод діяльності Євгена Кваса на Самбірщині.

Також ми повідомляли про те, як у Самборі на бруківці вкрали понад 300 тисяч гривень. І тут знову фігурувало КП “Об’єднане”, яке очолює Євген Квас.

Саме працівники Самбірського комунального підприємства “Об’єднане” оголосили тендер на ремонтно-реставраційні роботи будівлі Ратуші вартістю 106 мільйонів 296 тисяч 881 гривню та уклали договір із сумнівною фірмою (про що теж повідомляли журналісти LMN). 

 

 

“Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади”, — повідомляють прокурори.

В прокуратурі також додають, що слідчі дії тривають та встановлюються всі причетні до злочину особи.

Завтра, 24 листопада об 11.00, в одному із Львівських судів Євгену Квасу обиратимуть запобіжний захід. Мешканці Самбірщини дуже сподіваються на неупереджене рішення суду.

А LMN пильно стежитиме за ситуацією і тим чи понесуть відповідальність і друзі Євгена Кваса, які усі ці роки покривали його “діяльність” не на благо району.

Відео