Саме час донатити: підтримай проєкт «Запакуй небо – прокачай ППО!» (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Саме час донатити: підтримай проєкт «Запакуй небо – прокачай ППО!» (ВІДЕО)
17 Червня, 20:30
logo-black

Саме час донатити: підтримай проєкт «Запакуй небо – прокачай ППО!» (ВІДЕО)

На проєкт «Запакуй небо – прокачай ППО!» від Фонду «Повернись живим» і «Нової пошти» за понад два тижні надійшло майже 33 мільйони гривень. Це десята частина від цілі, яку перед собою поставили ініціатори збору. Голова Фонду Тарас Чмут в інтерв’ю «Українській правді» розповів деталі проєкту.

Нагадаємо, Олена Умеренко, очільниця департаменту соціальної відповідальності бізнесу «Нової пошти», у розмові з LMN зазначила, що за 6 місяців вони хочуть зібрати 330 мільйонів гривень і витратити їх:

«На комплексні апаратні зв’язку. Це мікроавтобуси, які повністю забезпечені найсучаснішим обладнанням та засобами зв’язку для створення стійкої системи управління. Також на рухомі командні пункти: вантажівки з обладнаним робочим та житловим контейнерами, для цілодобового виконання бойових завдань силами ППО.

Крім цього, на телерадіокомунікаційні комплекти для мобільних вогневих груп, які забезпечують стійкий і безперебійний зв’язок із командуванням, якісну взаємодію з іншими підрозділами сил оборони. А також на носимі комплекти зв’язку та управління. Це захищені кейси, які безпечно та просто транспортуються і легко розкладаються у сучасний мобільний командний пункт».

За словами Тараса Чмута зараз піковий період у війні росії проти України, тож потреба у донатах є надвисокою.

«Зараз доволі піковий період цієї війни, коли ми або витіснемо російську федерацію з нашої території і потім зайдем в переговорний процес і будемо визначати умови завершення цієї війни вигідні нам. Або нічого не відбудеться і ми зайдемо в переговорний процес, і будемо теж визначати умови завершення цієї війни на вигідних нам умовах. Відповідно для нас, як організації, останні місяці – це піковий період, коли треба вкласти максимум ресурсу, щоб сили оборони були забезпечені. Далі буде значно важче, бо резерви вичерпані», – сказав він.

Вся інформація про проєкт – тут.

Щоб підтримати –

надсилайте і отримуйте посилки у поштоматах «Нової пошти» (кожна посилка +10 грн на проєкт);

використовуйте брендовані упаковки на «Новій пошті» для своїх відправлень ( + 5 або 10 грн на проєкт);

перерахувати будь-яку суму тут.

 

Відео