Селфі з Президентом: учора тисячі львів’ян зустріли Петра Порошенка (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Селфі з Президентом: учора тисячі львів’ян зустріли Петра Порошенка (ВІДЕО)
30 Квітня, 10:29

Селфі з Президентом: учора тисячі львів’ян зустріли Петра Порошенка (ВІДЕО)

Учора до Львова приїжджав Петро Порошенко. По обіді зустрічався з містянами на площі біля пам’ятника Шевченкові. З 16.00 там збираються люди. Попри дощ, прийшло кілька тисяч львів’ян і гостей міста.

За півгодини з «Гранд Готелю» виходить Президент з головою ЛОДА Олегом Синюткою, нардепом Василем Кубівом та священиками.

Ідуть крізь натовп до пам’ятника. Президент тисне людям руки. Ті фотографують його, знімають на відео, скандують «По-ро-ше-нко», «Дя-ку-є-мо!».

Відео можна подивитися тут.

 

«Ми не дозволимо розвернути курс України назад, в Радянський Союз», – сказав Порошенко у мікрофон біля монументу.

 

Подякував людям за підтримку на виборах. Нагадаємо, лише на Львівщині Петро Порошенко отримав більше голосів, ніж Володимир Зеленський.

Президент наголосив, що тішиться від того, що  українські церкви є об’єдані: «Сьогодні я був на Службі Божій у православній церкві, а слухав проповідь в греко-католицькому катедральному соборі».

Після виконання Гімну України Порошенко закликав львів’ян підтримати його на майбутніх парламентських виборах.

 

«Восени – це той шанс, який ми точно маємо не змарнувати. Восени ми маємо об’єднатися, ніхто не повинен нас розколоти!», – заявив Президент.

 

 

Візит глави держави до Львова був насичений зустрічами. Зранку Порошенко разом з дружиною вшанували пам‘ять загиблих Героїв Небесної Сотні на Личаківському цвинтарі, побували у Шевченківському гаю. Там на Президента теж чекав натовп людей.  Кожен намагався зблизька сфотографувати Порошенка і його родину або зробити селфі з ним.

Після мітингу в центрі Львова Порошенко вирушив до кампусу УКУ на вул. Козельницькій, виступив перед представниками місцевого бізнесу та громадських середовищ.

Подякував Голові Верховної Ради України Андрію Парубію за підтримку та захист української мови.  Нагадаємо, 25 квітня Верховна Рада ухвалила закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної», за який проголосували 278 народних депутатів.

«Звичайно, ми забезпечили квоти для української мови, української пісні, української книги, українського культури в цілому. Але нам точно не вистачало закону про мову. І, на жаль, після того, як був прийнятий закон про мову, Президент, що обраний, казав, що він ще подумає – чи треба підписувати, чи ні. Але я наголошую, що без Андрія Парубія цей закон точно не був би проголосований, – сказав Президент. – Для мене величезна гордість, що на законі про українську мову буде стояти підпис Андрія Парубія, який передає закон, і підпис Петра Порошенка, який цей закон підпише».

 

 

Петро Порошенко зазначив, що він та його команда готові підтримати рішення, які будуть приносити користь Українській державі. І робитиме все можливе, щоб не дати зруйнувати світову коаліцію на підтримку України.

 

«Якщо ти поїдеш на зустріч з Путіним, до тебе ніхто більше зі світової коаліції, яку ми дбайливо створювали п’ять років, ніхто не приїде. Ти її зруйнуєш. І залишиш Україну сам на сам з агресором. А потім тобі залишиться тільки стати на коліна і визнати капітуляцію.  От цього ми точно не можемо допустити», – заявив Глава держави.

 

Президент нагадав, що ще Бісмарк казав, що угоди з Росією не варті паперу, на якому вони підписані.

Фото, відео: офіційна сторінка Петра Порошенка у Фейсбук

Відео