Серед поранених воїнів, яких вчора доправили до Львова, один у важкому стані | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Серед поранених воїнів, яких вчора доправили до Львова, один у важкому стані
09 Травня, 18:28
logo-black

Серед поранених воїнів, яких вчора доправили до Львова, один у важкому стані

 

Наталія Павлишин

 

Учора, 8 травня, до Львова з Дніпра літаком доправили восьмеро поранених військових зі Сходу. Зараз воїни проходять лікування у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

 

«Серед поранених один воїн у важкому стані — у нього складне мінно-вибухове поранення, поєднане з черепно-мозковою травмою та торактальним — грудним пораненням. Спершу допомогу йому надавали в Бахмуті. Сьогодні увесь день лікарі посилено з ним працюють. На щастя, загрози життю нема», — розповів LMN заступник начальника центру по роботі з особовим складом Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону Іван Держило.

 

Один поранений родом із Дрогобиччини, решта — зі Східної та Південної України. Воїни досвідчені, служать за контрактом. Чоловіки різного віку: один віком понад 5о років, а інші — під 30.

 

«У медичному плані воїни нічого не потребують — в госпіталі є все необхідне. Це плановий етап евакуації. Лікарі проводять усе необхідне лікування. Звичайно, потрібна буде хіба увага, але коли вже будуть на етапі одужання і реабілітації. Харчування в них належне», — додав Іван Миколайович.

 

Попередньо волонтери подавали інформацію, що пораненим можна приносити в госпіталь негазовану воду, пляшки по 1,5 л, фрукти — яблука, банани, вологі серветки, каву, кисломолочні продукти. Також, зазначають у волонтерській сотні, у госпіталі завжди є потреба у спідній білизні та одноразових пеленках.

 

Фото з відкритих інтернет-джерел

Відео