Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сергій Шкарлет не отримав підтримки Освітнього комітету на призначення керівником МОН
16 Грудня, 16:41

Сергій Шкарлет не отримав підтримки Освітнього комітету на призначення керівником МОН

Освітній комітет Верховної Ради не підтримав кандидатуру Сергія Шкарлета на призначення міністром освіти і науки. Про це повідомила секретарка комітету, народна депутатка Наталія Піпа на своїй сторінці у Фейсбук.

«Комітет Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій не підтримав кандидатури Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти. Рекомендував залу ВРУ завтра визначитися. Тож відповідь ми отримаємо завтра в залі», – написала Наталія Піпа.

131893037_893640228040145_5993630551501046076_n

Вона зазначила, що з 11 осіб, які голосували, 5 – підтримали кандидатуру нинішнього виконуючого обов’язки міністра освіти.

Нагадаємо, що 25 червня цього року 47-річного Сергія Шкарлета, уродженця Узбекістану, який у свій час отримував нагороду із рук міністра часів Януковича Дмитра Табачника та людину, яку звинувачують у плагіаті наукових робіт, призначили виконувати обов’язки керівника міністерства освіти. Львів’янка Любомира Мандзій повернулась на посаду заступниці.

Тоді парламентський комітет з питань освіти, науки та інновацій не підтримав кандидатуру Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки. Освітяни, науковці та інші небайдужі 18 червня навіть виходили на протест під Верховну Раду проти цього призначення.

Фото: МОН, Фейсбук

Схожі новини