Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сесії не буде: Садовий повторно отримав позитивний результат на коронавірус
16 Грудня, 14:37

Сесії не буде: Садовий повторно отримав позитивний результат на коронавірус

Заплановане на 18 грудня засідання сесії Львівської міськради змушені перенести перенести. Все через хворобу міського голови, повторно обраного Андрія Садового. У якого – коронавірус.

«Повторно отримав “позитивний” результат ПЛР-тесту. Почуваю себе вже краще, але коронавірус так легко не відступає. Лікар запевняє, що наступного тижня я вже зможу вийти з лікарняного», – написав мер у Телеграмі. – Попередньо планували провести сесію міської ради 18 грудня. Але вірус вніс свої корективи, тому реально ми можемо провести засідання 23 грудня».

На запланованій сесії мали б обрати секретаря ради та голів комісій.

Садовий також повідомив, що наразі проводяться консультації з представниками усіх фракцій, щоб бюджет Львова на наступний рік прийняти вчасно.

Нагадаємо, частина депутатів Львівської міської ради вже збиралась на перше засідання сесії. Це трапилось 24 листопада. Тоді представники фракції «ЄС», «Варти» та «Свободи» прийшли у сесійну залу Львівської ратуші. Фракції «Самопомочі» та «Голосу» натомість заявили, що не будуть брати участь у засіданні сесії. Тоді у залі ще не була встановлена електронна система для голосування. Крісла хоч і були, проте депутати працювали стоячи. Також на перше засідання сесії не прийшов ніхто з представників духовенства. Не було і Андрія Садового. Адже незважаючи на його перемогу у виборах, участі у цьому засіданні він взяти не зміг, офіційна процедура визнання його новим головою Львівської ОТГ ще не була завершена.

Схожі новини