Сесія Жидачівської райради так і не розглянула рішення про звільнення головного лікаря ЦРЛ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сесія Жидачівської райради так і не розглянула рішення про звільнення головного лікаря ЦРЛ
30 Січня, 09:12

Сесія Жидачівської райради так і не розглянула рішення про звільнення головного лікаря ЦРЛ

29 січня відбулася сесія Жидачівської районної ради, на якій мали розглядати заяву про звільнення головного лікаря Жидачівської ЦРЛ Богдана Бойчука. Про це повідомляє Zik.

Підчас керівництва лікаря сталося декілька летальних випадків. Зокрема, йдеться про неналежне виконання медиками своїх обов’язків, внаслідок чого помер 12-річний Роман Кулак, а також про смерть породіллі під час кесаревого розтину.

Слухання сесії завершилось безрезультатно.

“На сесію зібрався заледве кворум депутатів, частина яких однозначно підтримувала головного лікаря Богдана Бойчука. Тож обговорення, а тим більше голосування, не мало сенсу. Така ситуація склалась не випадково. Та ще є певні сподівання на наступну сесію, яка відбудеться у четвер, 31 січня, і на якій буде більше депутатів”, – розповів батько хлопчика Володимир Кулак.

Нагадаємо, 4 січня рішенням Галицького районного суду хірурга відсторонили від роботи. Проте згодом на його підтримку виступив голова Жидачівської районної ради.

9 січня  голова Жидачівської районної ради Ігор Кос написав клопотання до слідчого судді Галицького районного суду Львова, у якому просить не відсторонювати від роботи хірурга.  Лікаря рекомендують як досвідченого і кваліфікованого фахівця.

14 січня апеляційний суд Львівської області скасував ухвалу Галицького районного суду Львова про відсторонення Богдана Бойчука від роботи.

25 січня  у Галицькому суді Львова вдруге прийняли рішення відсторонити від роботи хірурга з Жидачівської лікарні до 28 лютого – дня завершення підозри.

12-річний Роман Кулак помер 27 червня 2017 року. Йому не змогли вчасно діагностувати у Жидачівській районній лікарні скрут тонкої кишки.

Відео