Ще дві країни вирішили перевести свої консульства до Львова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ще дві країни вирішили перевести свої консульства до Львова
13 Лютого, 09:29

Ще дві країни вирішили перевести свої консульства до Львова

Канада тимчасово переводить своє посольство з Києва до Львова у зв’язку з можливою загрозою російського вторгнення в Україну.

“Враховуючи погіршення безпекової ситуації, що триває, ми перенесемо наші операції у тимчасовий офіс у Львові і тимчасово припинимо роботу нашого посольства в Києві”, – йдеться в повідомленні міністра закордонних справ Канади Мелані Жолі в Тwitter.

Водночас, за її словами, дипломатична присутність та активна участь Канади в Україні триватимуть.

Схоже рішення прийняла й Австралія. Уряд тимчасово призупинив роботу свого посольства та евакуює персонал на тлі попереджень про те, що вторгнення Росії в Україну все більш неминуче. Посольство перенесли до Львова, написала на своїй сторінці в Twitter голова МЗС Австралії Маріз Пейн. Вона також закликала австралійців в Україні покинути країну, попередивши, що умови безпеки можуть змінитися в найкоротші терміни.

Нагадаємо, раніше з’явилась інформація, що посольство США евакуює частину своїх працівників з України і призупиняє надання консульських послуг. Невелику консульську присутність збережуть лише у Львові для вирішення надзвичайних ситуацій.

Відео