Ще трьох осіб підозрюють у справі знущання над сиротою в Перемишлянах | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ще трьох осіб підозрюють у справі знущання над сиротою в Перемишлянах
17 Червня, 17:40

Ще трьох осіб підозрюють у справі знущання над сиротою в Перемишлянах

Прокуратура оголосила підозри ще трьом причетним до знущань та зґвалтування 18-річної дівчини-сироти у Перемишлянах. Загалом у справі вже п’ятеро підозрюваних. Про це сьогодні повідомила прокурорка Львівщини Ірина Діденко.

Загалом у справі тепер п’ятеро підозрюваних: 39-річна жінка (побиття та пособництво у зґвалтуванні); 27-річний чоловік (зґвалтування); 21-річний чоловік (пособництво у зґвалтуванні); 22-річний чоловік (пособництво у зґвалтуванні); 34-річна жінка (пособництво у зґвалтуванні).

“Досудове розслідування на завершальній стадії. Готуємо обвинувальний акт для скерування до суду”, – каже прокурорка.

Раніше слідчі поліції Львівщини повідомили про підозру 27-річному мешканцю Перемишлян у зґвалтуванні, а також уродженці Галича Івано-Франківської області, яка спільно з сиротою винаймала житло у Перемишлянах – за пособництво у зґвалтуванні.

Нагадаємо, у березні цього року стало відомо про те, що в барі “Автостиль” в Перемишлянах жорстоко познущалися над 18-річною сиротою. Працівниця бару систематично змушувала дівчину надавати сексуальні послуги за 70-100 грн. У соцмережах місцеві мешканці називали прізвища причетних до знущань. Натомість у поліції стверджували, що жодних розслідувань проводити не могли, бо не було офіційної заяви від постраждалої.

Згодом на вимогу обласної прокуратури сімох поліцейських у Перемишлянському районі, зокрема, начальника поліції Олександра Прокопчука, покарали доганами. А також попередили про неповну службову відповідність за неналежне реагування на злочин.

Фото: соціальні мережі.

  • 0
  • 268
Відео