Ще троє підлітків звернулися у лікарню після отруєння перцевим газом в гуртожитку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ще троє підлітків звернулися у лікарню після отруєння перцевим газом в гуртожитку
23 Жовтня, 19:20

Ще троє підлітків звернулися у лікарню після отруєння перцевим газом в гуртожитку

У міській дитячій клінічній лікарні Львова, що на вул. Пилипа Орлика, 4, перебувають 11 підлітків. Нагадаємо, учора, 22 жовтня,  в одному з гуртожитків на вул. Випасовій, що належать Ставропігійському вищому професійному училищу Львова розпилили газовий балончик. Вісьмох підлітків госпіталізували, ще чотирьох відпустили того ж вечора. Тих, хто перебуває в лікарні лікуватимуть ще добу. Сьогодні троє підлітків, які проживають у тому ж гуртожитку, теж звернулися до лікарні. Скаржилися на погане самопочуття, передає Захід.нет.

«У всіх підлітків були ознаки гострого отруєння. Всі скаржились на загальну слабість, нудоту, перчіння в горлі і сльозоточивість», — каже заступник головного лікаря дитячої міської лікарні Роман Герега.

В училищі намагаються з’ясувати обставини події. Адже, за словами директорки, дівчина скористалася балончиком в одній із кімнат. Втім, ані цю ученицю, ані хлопців, які були в приміщенні, не госпіталізували.

«Я сама маю дуже багато незрозумілих ситуацій. Дівчинка позитивна, з хорошою характеристикою. Плаче, переживає дуже сильно», — розповідає директорка Ставропігійського вищого професійного училища Ірина Бурак.

Фото: ілюстрація.

Відео