Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ще у трьох львівських лікарнях прийматимуть хворих на коронавірус
23 Червня, 19:09

Ще у трьох львівських лікарнях прийматимуть хворих на коронавірус

Ще три міські лікарні увійшли до списку госпітальних баз, які прийматимуть пацієнтів із підозрою на COVID-19. Це лікарня швидкої медичної допомоги, 4-та та 5-та міські клінічні лікарні, повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу.

«Станом на сьогодні за попередню добу було проведено 1146 ПЛР-аналізів. З них ми маємо 240 позитивних – 21% від загальної кількості проведених аналізів. В цілому 4220 осіб інфіковані, 696 осіб одужало, з них 22 – за останню добу. Маємо 117 летальних випадків, з яких 3 випадки – у статистиці за останню добу. Серед них є двоє львів’ян, – зазначила Слічна. – Якщо говорити про наші госпітальні бази – це 8 і 1 лікарня, то у 8-ій лікарні ми маємо 85 пацієнтів, 6 пацієнтів перебувають в реанімації, за добу поступило 13 пацієнтів. У 1-ій лікарні є 70 пацієнтів, троє осіб перебуває в реанімації і за добу поступило 13 пацієнтів. Вчора відбулось засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС, де затверджено новий перелік госпітальних баз, які будуть приймати хворих з підозрою на коронавірус».

Нагадаємо, що клінічна лікарня швидкої медичної допомоги призначена для цілодобового надання екстреної стаціонарної меддопомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях. Вона розрахована на 910 ліжок.

Фото: Дивись.інфо

Схожі новини