Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Щоб дотримувались самоізоляції: у Брюховичах перевіряють осіб, які повернулися з-за кордону
10 Квітня, 15:33
logo-black

Щоб дотримувались самоізоляції: у Брюховичах перевіряють осіб, які повернулися з-за кордону

15 осіб, які нещодавно перетнули український кордон та повинні відбути строгий карантин на самоізоляції, перевіряли цього тижня в Брюховичах. Такий контроль тепер буде постійним.

«Разом із представниками Національної поліції, з дільничним інспектором та представником Брюховицької селищної ради була проведена така перевірка. Спілкувалися з людьми, пояснювали, як важливо зараз, аби вони залишалися вдома. Приємно, що наразі не виявили жодної людини, яка б порушувала ці правила самоізоляції. Всі ті, хто повернувся до нас у селище, – свідомі громадяни, не покидали межі власного обійстя», – розповідає голова Брюховицької селищної ради Володимир Доманський.

Голова каже, термін повернення додому тих осіб, які були за кордоном і зараз на самоізоляції, – різний. Дехто відбуває останні дні двотижневого карантину. Інші повернулися лише нещодавно.

«Очікуємо, що перед святами приїжджих буде більше. Тому й такі навідування наші стануть постійними. До речі, до нашої місцевої амбулаторії завезли тести. Кожен, у кого закінчиться термін самоізоляції, зможе перевірити себе на це небезпечне захворювання», – додає Доманський.

Нагадаємо, інформацію про осіб, які повернулися із-за кордону надає прикордонна служба. Адже кожен, хто в’їжджає у межі нашої країни, зараз повинен заповнити спеціальну пам’ятку. У ній вказує свою адресу проживання, де відбуватиме самоізоляцію. Такі дані потім отримують сімейні лікарі та поліція. Вони і контролюють далі цих осіб.

До слова, за порушення умов карантину, якщо, зокрема, воно спричинило або могло спричинити поширення захворювання коронавірусу, винна особа може бути притягнута до відповідальності. Їй загрожує або арешт на термін до шести місяців, або навіть позбавленням волі на три роки.

 

  • 0
  • 1119
Схожі новини