“Щоб людям з інвалідністю добратись до автостанції, треба брати таксі”, – Богдан Чіпак про аварійний міст у Мостиськах | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Щоб людям з інвалідністю добратись до автостанції, треба брати таксі”, – Богдан Чіпак про аварійний міст у Мостиськах
01 Травня, 16:33
logo-black

“Щоб людям з інвалідністю добратись до автостанції, треба брати таксі”, – Богдан Чіпак про аварійний міст у Мостиськах

Тетяна Пасічник

У місті Мостиська міст, який веде до автостанції, в аварійному стані. Сходи розвалюються, а частина пандусу для маломобільних людей відсутня. Про це розповів у своєму відео місцевий мешканець Богдан Чіпак. У нього перша група інвалідності.

“Я не з чужих розповідей знаю, як облаштовано місто для людей з інвалідністю. Самому піти в магазин або на зупинку — велика проблема, – розповідає LMN Богдан. – Цей міст – взагалі жахіття. Тут навіть здоровій людині або мамі з коляскою важко перейти. Людині з інвалідністю треба замовляти таксі, щоб добратись до автостанції, або в інше місце, а це недешеве задоволення. На мості зробили базар. Як на мене, там люди мають милуватись містом, закохуватись, а не розвішувати труси”.

Богдан – керівник громадської організації “Подаруй надію” людям Мостищини з інвалідністю. Разом з іншими містянами вони неодноразово писали звернення до мера міста. Однак їх ігнорують.

“Ніякої відповіді ми не чуємо. Звернення зареєстроване, але ніхто не реагує, – каже Чіпак. – З 1 квітня ввійшов у дію закон, який зобов’язує забезпечити людям з інвалідністю вільне пересування по місту. Питаємо, то чому в нас його не дотримуються і нічого не роблять? У відповідь або мовчать, або кажуть, грошей немає”.

Місцеві мешканці розповідають, що така проблема є в цілому місті. Кажуть, не здаватимуться, адже у Мостиськах є багато людей, які потребують зручності на вулицях міста.

Відео