Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Є шанс запитати про наболіле: голова ЛОДА відповідатиме на питання мешканців області
02 Квітня, 17:23
logo-black

Є шанс запитати про наболіле: голова ЛОДА відповідатиме на питання мешканців області

Минулого тижня на особистій сторінці у соцмережі «Фейсбук» голова Львівської ОДА Максим Козицький започаткував рубрику #10_запитань_голові_ЛОДА. Тепер кожен охочий має можливість поставити власне питання очільнику області.

Рубрика буде постійною, запитання можна писати впродовж тижня. А на ті, які найбільше наберуть підтримки серед інших користувачів, Козицький даватиме відповідь щосереди.

Цього тижня мешканців Львівщини найбільше цікавили питання, пов’язані із коронавірусом.

Зокрема людей турбує, чи здійснює хтось контроль за особами нашої області, які нещодавно повернулись з-за кордону.

«За останні тижні на територію Львівської області заїхало 80 тисяч осіб, які раніше перебували закордоном. На кожного них була заведена прикордонною службою спеціальна пам’ятка. У ній зазначаються дані про особу та її координати. Цю інформацію отримав центральний лабораторний центр і Національна поліція. Зараз правоохоронці контролюють, чи всі вони перебувають на самоізоляції. За минулий тиждень було складено більш як сто протоколів на людей, які порушили режим самоізоляції, – сказав Козицький. – Сформовано в області більше 40 мобільних бригад, які здійснюють перевірку на можливість інфікування коронавірусом. Першочергово перевіряють людей, які власне заїхали на межі області в найближчі два тижні. Такі бригади формуються із двох осіб медперсоналу та патрульного члена поліції».

Голова адміністрації також повідомив, що адміністрація останнім часом тісно співпрацює із антимонопольним комітетом, який здійснює в області моніторинг цін на найнеобхідніші групи товарів.

«Управління статистики постійно здійснює перевірку на 17 продовольчих товарів, перевіряє фармринок. Антимонопольний комітет контролює ціни по мережах. І ними відмічено зростання цін – близько на 30% на продовольчі групи товарів. Ми вже написали звернення в антимонопольний комітет щодо відкриття фактичного провадження щодо такого підвищення цін», – повідомив Максим Козицький.

Розповів очільник області і про те, як саме здійснюється розподіл захисних засобів для лікарень, які прийматимуть хворих на коронавірус.

«Розбили лікарні на дві черги. До першої входять чотири львівські медзаклади. Ще шість кущових лікарень по районах, будуть задіяні в другій хвилі боротьби з коронавірусом. Постачаємо засоби індивідуального захисту відповідно до черговості. Спочатку отримують їх великі заклади, які будуть приймати хворих першої хвилі, далі медзаклади другої хвилі. До речі, для них вже цього тижня також розпочнемо розподіл індивідуального захисту», – додав голова ЛОДА.

Відео, де Максим Козицький відповідає на запитання мешканців області, можна побачити тут.

Схожі новини