Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Школярка зі Сокальщини, яка через коронавірус опинилася в реанімації, йде на покращення
14 Вересня, 16:26
logo-black

Школярка зі Сокальщини, яка через коронавірус опинилася в реанімації, йде на покращення

Юлія Швидко

Лікарі Львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ зуміли вивести з важкого стану 14-річну Софію зі Сокальського району. У дівчини після перенесеного коронавірусу розвинулася двобічна пневмонія та хвороба Кавасакі. Школярка опинилася в реанімації.

Також до покращення стану дівчини долучилися небайдужі люди, які за чотири дні зібрали 630 тис грн. Це утричі більше коштів, ніж пацієнтці було потрібно на препарат «Біовен Моно». У четвер, 10 вересня, благодійний фонд «Крила надії» оголосив про збір коштів.

«А вже наступного дня, в п’яницю, Софійці вперше ввели цей препарат. Також отримала його в суботу та неділю. Лікарі кажуть, що її стан значно покращився. Сьогодні вона ще перебуває у реанімації. Якщо все буде добре, то завтра – післязавтра її переведуть на палату, – каже LMN Наталія Ліпська з “Крил надії». –  Лікарі зазначають, що дівчинці пощастило, бо препарат ввели швидко. Без нього лікувати таку складну хворобу, як синдром Кавасакі, дуже ризиковано».

Медики зазначають, що у пацієнтки після введення імуноглобуліну зафіксували позитивну динаміку з боку серцево-судинної та дихальної систем. У Софії зникли висипання на шкірі.

Після одужання дівчини решта грошей, які зібрали люди, підуть на потреби дітей, які перебувають на діалізі в Чорнобильській лікарні.

Нагадаємо, що дівчина хворіє з 2 вересня. До 6 вересня лікувалася у Сокальській центральній районній лікарні. В ОХМАТДИТ госпіталізували у важкому стані з позитивним результатом на коронавірус. Окрім того, у неї діагностували хворобу Кавасакі, яка уражає коронарні артерії.

Фото: ілюстративне

Схожі новини