До 8 жовтня заклади загальної середньої освіти мають можливість зареєструватися у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Програма реалізовується вже 2-й рік поспіль Центром «Розвиток КСВ» у рамках програми Mondelēz International Foundation, передає Львівська міська рада.

У 2018−2019 роках програма охопила понад 500 шкіл та більш ніж 103 тисячі школярів. Переважна кількість шкіл, що брали участь у проекті, розташовані у сільській місцевості та маленьких містечках.

Для участі потрібно зробити кілька простих кроків:

1) Заповнити заявку на сайті healthy-schools.org.ua/ до 8 жовтня.

2) Розробити план «здорових» активностей на цей навчальний рік.

3) Кожні два тижні подавати звіти.

4) Брати участь у інших активностях проекту і вигравати призи.

5) Школи, які дійдуть до фіналу, у квітні запросять до Києва для звітної презентації.

Після завершення реєстрації організатори відберуть до участі у програмі найбільш мотивовані заклади освіти. Старт програми запланований на 16 жовтня.

За результатами реалізації міні-проектів найактивнішим закладам освіти виділять гранти на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій на загальну суму 10 000 доларів.

Нагадаємо, у травні Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 перемогла у  конкурсі «Нealthy schools: заради здорових і радісних школярів» і отримала 130 тис. грн на обладнання новітньої віртуальної лабораторії.