Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Школярі Нового Роздолу пішли на безстрокові канікули
12 Листопада, 10:41
logo-black

Школярі Нового Роздолу пішли на безстрокові канікули

Юлія Швидко

Вчора учнів шкіл у Новому Роздолі Миколаївського району через зрив опалювального сезону відправили на безстрокові канікули. У місті припускають, що раніше грудня діти не повернуться за шкільні парти.

«Новороздільські школярі два тижні тому, на відміну від інших українських учнів, не ходили на осінні канікули. Погода на вулиці була погідлива, тому вирішили дітям не переривати навчання. Тепер холодно, школярі хворіють, то їх відправили на канікули. Правда, не сказали, коли повертатися назад до школи. Уроки відновлять, як тільки з’явиться тепло. Це, мабуть, буде аж в грудні», – розповідає LMN депутат Новороздільської міської ради Анатолій Шалаєв.

Дитячі садочки працюють, їх обігрівають електричними камінами.

«Небагатьох дітей водять у дитячі садки, тому їх об’єднали у групи. Обігрівають кімнати, як можуть, але там також не дотриманий температурний режим. Вести дитину у садок чи ні – питання, яке не вирішує проблему. Дуже мало людей у Новому Роздолі мають індивідуальне опалення, тому у приватних помешканнях теж холодно. Люди гріються електрообігрівачами, кондиціонерами. Але боюся, що, коли всі ввімкнуть свої прилади – ми ще й без світла залишимося. Лише міська лікарня обігрівається від котельні. Старші люди заходять туди, аби погрітися», – додає Анатолій Шалаєв.

Обласне керівництво ж обіцяє, що проблема з теплом  у Новому Роздолі вирішить найближчим часом. Голова ЛОДА Маркіян Мальський запевняє, що одне з державних підприємств уже готується до виїзду у місто, аби запустити тепло. Також обіцяє виплатити зарплату працівникам місцевої ТЕЦ.  До завтра повинні обрати нового керівника для підприємства замість «Гарант Енерго М».

Схожа ситуація з опаленням у місті Новояворівськ Яворівського району.

Фото: ілюстративне

Схожі новини