Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Шукав роботу в Інтернеті: старосамбірчанин претендує на крісло у міністерстві
16 Вересня, 16:11

Шукав роботу в Інтернеті: старосамбірчанин претендує на крісло у міністерстві

42-річний Руслан Ковальчук із Старого Самбора може заступити на посаду заступника міністра освіти. На сайті НАЗК вже оприлюднено його декларацію, – пише Захід.нет.

Руслан Ковальчук народився у місті Яремче Івано-Франківської області, але зараз зареєстрований у місті Старий Самбір на Львівщині. За 2018 рік задекларував майже 37 тис. грн зарплати на посаді заступника директора у Жовківській філії ДП «Укрветсанзавод» та майже 32 тис. грн допомоги з безробіття, отриманої у центрі зайнятості. У 2002 році Руслан Ковальчук закінчив Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнології.

Пізніше проходив навчання у кількох інших вишах – зокрема, у Львівському університеті бізнесу та права, Львівському регіональному інституті держуправління НАДУ при президентові України, Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління і у Переяслав-Хмельницькому державному педуніверситеті. Працював асистентом кафедри в Львівському ветеринарному університеті, викладачем кафедри ветсанекспертизи Національного університету біоресурсів і природокористування. У 2009-2013 роках, при міністрові освіти Дмитру Табачнику, був виконавчим керівником апарату Державної акредитаційної комісії України. У 2017-2018 роках працював заступником директора, в.о директора Жовківської філії Державного підприємства «Укрветсанзавод». У 2019 році – засновник, керівник зареєстрованого у Львові ТзОВ Агенція «Е-стаді», видом діяльності якого вказана допоміжна діяльність у сфері освіти.

Кілька місяців тому Руслан Ковальчук шукав роботу на Work.ua. Опублікував на цьому сайті своє резюме. Шукав роботу із зарплатою у 30 тис. грн.

Це не єдине призначення львів’ян у новий уряд. Так колишня директорка департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій стала заступницею міністра освіти і науки України, а головний архітектор Львова Юліан Чаплінський переходить на посаду заступника міністра у Міністерство розвитку громад і територій. Окрім того, заступницею міністра юстиції України стала 32-річна львівська юристка Валерія Коломієць. Заступницею міністра інфраструктури України Владислава Криклія стане 43-річна львів’янка, директорка CoST в Україні Наталія Форсюк.

 

Фото: Дивись. Інфо.

Схожі новини