Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Скандал у Самбірській громаді: фігурант «Слуга народу» (ВІДЕО)
19 Лютого, 13:45
logo-black

Скандал у Самбірській громаді: фігурант «Слуга народу» (ВІДЕО)

Комунальне підприємство Самбірської міської ради «Об’єднане» заборгувало 150 працівникам заробітну плату. Людям не виплачують кошти ще з травня 2020 року. За більш ніж півтора року загальні борги підприємства з виплати зарплати склали 5 мільйонів 392 тисячі гривень. Про це «Львівській мануфактурі новин» стало відомо з сесійного засідання Самбірської міської ради, що відбулось у середу, 16 лютого. 

 

«Це дані з документа, який підприємство подало в суд. Це реальний звіт комунального підприємства. Хто понесе за це відповідальність? Школа не має даху. Чому? Тому що безлад. Громада має про таке знати. А коли був звіт, директор «Об’єднаного» запевняв, що то брехня, що ніякого боргу нема, де він сьогодні?», – обурились на засіданні депутати міської ради Оксана Проскурняк та Володимир Ковалів.    

Підприємство займається благоустроєм міста. Його очолює Євген Квас, депутат Самбірської районної ради від партії «Слуга народу» та голова бюджетної комісії. Згідно з декларацією, у чоловіка є дві автівки: Mercedes-Benz S 350 2006 року та OPEL VIVARO 2003 року. Чоловік також володіє квартирою у Давидові та у Львові.  

 

efae3aaa-5fe2-42e6-8526-a110ae775de9

Як повідомляла «Львівська мануфактура новина», компанія «Гарнобуд», яка отримала один з найбільших підрядів на будівельні роботи від підприємства, фігурує в численних судових позовах про стягнення заборгованості на понад півмільйона гривень. 

 

7a9b56f7-f13f-4b48-8290-7e7d0ecf9ebf
Схожі новини