Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Скандальна Ольга Фреймут приїде до Нового Роздолу
25 Жовтня, 13:51

Скандальна Ольга Фреймут приїде до Нового Роздолу

У понеділок, 28 жовтня, у центральній бібліотеці Нового Роздолу презентуватимуть арт-бук «Бойківське весілля». Проводитиме зустріч скандальна журналістка та засновниця видавництва «SNOWDROP» Ольга Фреймут.

«Арт-бук «Бойківське весілля» поєднує детальний опис шлюбних обрядів, колоритний діалект, унікальні фотографії – давні та сучасні. Також впорядкування фольклорного архіву та інтеграція української культурної спадщини до сучасного світового контексту», – пишуть про презентацію у соцмережах.

Поміж інших на світлинах у колоритному старовинних бойківських костюмах знялась і Ольга Фреймут. Автор видання –  Наталя Хібеба, викладач ЛНУ ім. Івана Франка. Жінка багато років провела в експедиціях, записувала спогади старожилів про бойківські весільні традиції. Щоб додати арт-буку сучасного вигляду, було повністю реконструйовано обряди весілля, костюми та атрибути.

Під час презентації всім присутнім обіцяють цікаві відео, світлини, автентичні співи та розповіді старожилів. Виступить і сама Фреймут. А також про історичні весільні костюми розповість науковий консультант з історичних весільних костюмів. В кінці організатори обіцяють вікторину, в якій можна буде виграти книгу.

Нагадаємо, ведуча проросійського телеканалу «Інтер» та колишня зірка «Ревізора» Ольга Фреймут вже вдруге від початку жовтня зібралася на Львівщину. Попередній раз їй обіцяли “теплий” прийом.

«Пані Ольга думає, що достатньо обруднилася переходом на “Інтер”? Я б не був таким впевненим. Приїзд до Львова – сміливий хід служки проросійського телеканалу. Всяке може бути», – каже засновник «Економічного бойкотного руху» Олег Радик, – пише Форпост

До слова, раніше телеведуча пояснювала чому пішла працювати на скандальний телеканал.

«Я знаю, що всі канали маніпулюють своїми глядачами. Всі-всі-всі! Я вам можу це гарантувати. Тому, коли люди піддаються стадному рефлексу, кажуть, “вона пішла на проросійський канал”, значить, це не мій глядач. Мій глядач розбирається в ситуації. Він розуміє, де його обманюють, а де – ні, – говорила Фреймут. – Я, наприклад, не розумію, хто придумав заборонити показувати на Новий рік «Іронію долі, або З легким паром!». СРСР – це ж взагалі інша країна була. Це все одно, що сьогодні ви любите свою маму, а завтра вже ні, тому що вона щось зробила, що вам не сподобалося. Як можна за мить розлюбити?!», – обурюється телеведуча.

 

harpersbazaar.com.ua

Схожі новини