Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сколівська міська рада ніяк не може перерахувати виділені лікарні кошти
14 Травня, 20:18
logo-black

Сколівська міська рада ніяк не може перерахувати виділені лікарні кошти

Ярослава Світлична

Депутати Сколівської міської ради ще 3 квітня виділили 300 тисяч гривень для центральної районної лікарні на боротьбу з COVID-19. Однак кошти й досі не надійшли на рахунок закладу. Про це повідомила депутатка міської ради Оксана Бондар.

Головний лікар Олег Андрусишин каже LMN, що кошти лікарні дуже потрібні.

«Є три основні статті витрат. Перше – наших працівників доводиться звозити та розвозити у різні куточки району. Щоденно. Без них лікарня повноцінно не функціонуватиме. Друге – ремонт апарату штучної вентиляції легень. І третє – закупівля ліків», – зазначає Олег Ярославович.

«Ми не розуміємо, чому гроші затримують. Зараз час дуже складний. Рішення прийняте давно, а грошей і досі нема. На жаль, ніхто не хоче сказати, на якій ланці вони застрягли. Очевидно, що медицина мала б бути у пріоритеті. Якщо дороги ремонтуються, якісь об’єкти будуються, то, очевидно гроші є. То чому ж їх не виділяють на найкритичніше? Можна припустити, що комусь просто не вдасться отримати «відкат» з цих грошей», – розповідає Оксана Бондар.   

Ситуацію міг би прояснити міський голова Сколе Володимир Москаль. Та він від коментарів відмовився, мотивуючи це тим, що в телефонному режимі не може визначити, чи йому точно телефонують журналісти. Попросив передзвонити завтра, можливо, до того часу йому вдасться це з’ясувати. 

 Секретарка міської ради, яка певний час виконувала обов’язки голови, каже, що наразі коштів міська рада не має.

“Як тільки гроші надійдуть на рахунок, ми одразу перерахуємо їх лікарні. Коли це буде, поки не знаю”, – зазначила Інна Трубич. 

Нагадаємо, Володимира Москаля двічі ловили на хабарі. Перший випадок трапився у 2015 році, коли його підозрювали у вимаганні 18 тис. грн. У 2018 суд засудив його на 6,5 років тюрми за хабарництво, однак Москаль подав апеляцію і вирок не набув чинності. Через чотири місяці після оголошення вироку Володимира Москаля вдруге затримали на хабарі.

Сколівчани розповідають, нещодавно мер купив собі новий “Лексус”.

ФОТО:  LMN.

Схожі новини