Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сколівська міська рада переселилася у Водоканал
11 Лютого, 16:29
logo-black

Сколівська міська рада переселилася у Водоканал

Юлія Швидко

Чиновники Сколівської міської ради з 1 лютого працюють на 30 квадратних метрах місцевого Водоканалу. Відвідувачів приймають на кухні. 27 років вони орендували чотири кабінети у будівлі районної державної адміністрації. Цього року не продовжили договір оренди. На їх місце переїхало управління соцзахисту РДА.

«Щодня до нас звертаються півсотні осіб. Видаємо по 30-40 довідок. Важко та незручно працювати у таких умовах, – скаржиться секретар Сколівської міської ради Надія Дмитришин. – Двірники повертаються з роботи з не найкращим запахом».

Мер Сколе Володимир Москаль не продовжував договір оренди, бо хоче, аби міська рада переїхала у приміщення, в якому зараз працює районна прокуратура. Воно – на балансі міської ради. Клопотання мера про виселення правоохоронців зараз у суді. Прокуратура відмовляється виселятися з приміщення. Каже, там провела капітальний ремонт та замінила вікна.

«Ми будемо збирати громаду і реально виносити прокурорів з їхнього приміщення», – погрожує міський голова Володимир Москаль.

Мер веде боротьбу з прокуратурою, бо проти нього порушено дві кримінальних справи, переконані місцеві депутати.

«З цим приміщенням Москаль розігрує комедію. Показує: я такий чесний, але мене взяли на хабарі, підставили, бо не хочуть віддавати приміщення, – говорить LMN депутат Сколівської міської ради Оксана Бондар. – 27 років орендували кабінети в адміністрації, тепер туди переїхав соцзахист зі своєї будівлі, бо там тече дах. Москаль ж пропонує в це аварійне приміщення поселили прокуратуру. Правоохоронці проти: вони облаштовували свої кабінети у запущеній бібліотеці. Міська рада може перейти у колишню будівлю райавтодору. Його мерія прийняла на свій баланс. Там три поверхи. Правда, перший поверх на 360 квадратів за 420 тисяч гривень придбав батько мера. Гроші пішли на ремонт цієї будівлі, на нього міська рада виділила ще 500 тисяч гривень. Тепер там робиться ремонт, наводиться благоустрій. За свою каденцію мер своїй родині роздав 15 земельних ділянок».

 

За матеріалами zaxid.net.

ФОТО: Leopolis.news

  • 0
  • 2211
Схожі новини