Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Сліди вели лише в одну сторону»: у річці біля Буська знайшли тіло потопельника
22 Лютого, 12:12
logo-black

«Сліди вели лише в одну сторону»: у річці біля Буська знайшли тіло потопельника

Вчора, 21 лютого, близько 19.00 у річці Західний Буг біля села Купче, що належить до Буської ТГ Золочівського району, знайшли тіло 56-річного місцевого мешканця. Чоловік зник ще у п’ятницю, 19 лютого. На його тілі поліція не виявила ознак насильницької смерті.

«Генріх Генріхович – земля йому пухом – походить з польської сім’ї. В його батьків було четверо синів. Один мешкає у Польщі, троє жили в Україні. Покійний замолоду  закінчив технічний інститут, одружився. Але сімейне життя не склалося. У нього вже є дорослий син, – розповідають LMN у Купчому. – Генріх Генріхович повернувся у рідне село, поселився у батьківській хаті. Жив по-сусідству з одним із братів. Останнім часом дуже хворів, то брат ним опікувався. Нещодавно повернувся з лікарні. У п’ятницю брат до нього навідався. Дивиться: вхідні двері відчинені, а господаря нема. На снігу побачив сліди, які йшли лише в одну сторону. Пішов ними, опинився біля річки. Генріх Генріхович часто туди ходив – любив стояти і насолоджуватися красою природи».

Родичі покійного викликали водолазів. Їх пошуки не дали результату. У неділю брати самостійно взялися розшукувати зниклого.

«Вода трохи спала. У річці побачили дерево, з якого виглядала рука загиблого. Скоріш за все, він не втримався на снігу і скотився у воду. Поряд нікого не було, аби покликати на допомогу. Прикро, що таке горе трапилося, але добре, що хоч тіло знайшли. Зможуть по-людськи поховати», – додають односельці покійного.

Нагадаємо, що 8 лютого на території бази відпочинку «Лісова казка» в селі Віжомля на Яворівщині знайшли тіло молодого чоловіка. Мертвого 25-річного Михайла зі села Новосільці, що належить до Судовишнянської ТГ, з місцевого озера витягнули водолази. Правоохоронці припускали, що він випадково провалився під кригу.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини