Сьогодні українці святкують День матері: куди піти у Львові | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні українці святкують День матері: куди піти у Львові
12 Травня, 09:02

Сьогодні українці святкують День матері: куди піти у Львові

Щороку у другу неділю травня у світі відзначають День матері. В Україні його святкують із 2000 року.

Сьогодні о 14.00 у Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького у Львові відбудеться святковий концерт до Дня матері, повідомляють на сторінці Шевченківського Гаю у Facebook. У ньому візьмуть участь львівські артисти Мар’ян Шуневич, Роман Ковальчук, Назар Савко, ансамблі «Джерело», «Черемош» і «Карпати» за участі духового оркестру музичної академії.

Також у львівському Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького відбудеться безкоштовний концерт «Львів – мамі», повідомляють у Facebook. Розпочнеться о 16:00. У ньому візьме участь Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії під диригуванням Юрія Бервецького, Державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик». Також виступатимуть солісти Людмила Осташ, Тетяна Вахновська, Василь Садовський, Назар Лозинський, Юрій Шевчук, Оксана Караїм і Дарія Кудрик.

12 травня ЛНУ імені Івана Франка запрошує на День відкритих дверей у ботанічний сад на Черемшини, 44. Тут можна помилуватися квітучими рододендронами, бузком, деревоподібними півоніями. Ботсад працюватиме з 14:00 до 18:00.

Нагадаємо, що цього року у червні в Україні офіційно відзначатимуть День батька.

Фото: ілюстративне

Відео