«Сьогодні ввечері вирушаємо на Київ», – на шахтах Червонограда продовжують страйк | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Сьогодні ввечері вирушаємо на Київ», – на шахтах Червонограда продовжують страйк
12 Червня, 11:33
logo-black

«Сьогодні ввечері вирушаємо на Київ», – на шахтах Червонограда продовжують страйк

Антоніна Скляренко

Третій день не спускаються під землю гірники червоноградських шахт. Люди ще в понеділок оголосили безстроковий страйк через затримку заробітної плати. Сьогодні, кажуть, виїжджатимуть до столиці. Продовжуватимуть акцію протесту там.

«Зарплати нема, відгрузки нема. Тому у нас нічого не змінилося зовсім. Сьогодні готуємося їхати на Київ. Протестуватимемо під всіма урядовими будівлями. Питання мусить бути вирішене. Виїзд плануємо о 22-й годині. Для цього організовано вже 12 автобусів. Поїде приблизно по 90 представників з кожної шахти», – каже LMN Володимир Золочівський із профспілки працівників вугільної промисловості шахти «Лісова».

Додає, що у Києві сьогодні має відбутися зустріч трьох представників гірників з прем’єром Гройсманом. Говоритимуть про борги і про терміни їх виплати.

«Спочатку говорили, що буде виділено 41 мільйон на погашення боргів із зарплатою, тепер, кажуть, мова йде про більшу суму – 100 мільйонів. Цифра в розмовах росте, але толку поки ніякого. Дай Бог, аби нині хоч щось вирішилось», – додає Золочівський.

Нагадаємо, борги із зарплатою перед шахтарями Червонограда тягнуться ще з березня. З п’ятниці до копалень не опускались гірники двох шахт «Межирічанська» та «Степова». З понеділка до них приєдналися працівники й інших. Гірники перекривали дорогу у селі Смереків Жовківського району, що веде до кордону з Польщею.

  • 0
  • 518
Відео