Сьогодні у Пустомитах прощаються з підполковником ЗСУ, який захищав небо Львівщини від ворожих ракет | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні у Пустомитах прощаються з підполковником ЗСУ, який захищав небо Львівщини від ворожих ракет
08 Лютого, 10:52

Сьогодні у Пустомитах прощаються з підполковником ЗСУ, який захищав небо Львівщини від ворожих ракет

Сьогодні, 8 лютого, у Пустомитах прощаються із 52-річним підполковником Андрієм Чалим, який загинув 6 лютого під час несення служби. Про це повідомили у Пустомитівській територіальній громаді.

 

Андрій Чалий народився 12 червня 1970 р. у Свердловську, Луганської області. Впродовж 1987 – 1981 рр. навчався у Енгельському вищому зенітному ракетному командному училищі повітряної оборони.

З 1991 р. проходив службу у в/ч А4623 на посаді командира підрозділу зенітного ракетного Львівського полку ім. І. Виговського у с. Семенівка Львівської області.

У березні 2022 року Андрія Чалого мобілізували до Збройний Сил Україні у складі зенітно-ракетних дивізіону на посаду заступника командира стартової батареї.

Військовослужбовець неодноразово брав участь у пуску ракет під час оборони повітряного простору Львівщини.

Чин похорону відбудеться сьогодні, 8 лютого, об 11:00 год (початок у прощальному залі). Потім процесія відправиться до храму Успення Пресвятої Богородиці у Пустомитах. Поховають Героя на міську цвинтарі у Пустомитах.

У Андрія Чалого залишились мати і син.

Відео