Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Солодке та фаст-фуд впливають на погіршення пам’яті – дослідження
21 Лютого, 18:49

Солодке та фаст-фуд впливають на погіршення пам’яті – дослідження

Австралійські дослідники виявили, що після тижня харчування продуктами з високим вмістом жиру та цукру в людей може погіршитися пам’ять. Про це пише The Guardian, передає “Громадське”.

Для експерименту вчені набрали 110 худорлявих і здорових студентів від 20 до 23 років. До тестування їхній раціон складався переважно лише з корисної їжі. Учасників розділили на дві група: перша харчувалися як зазвичай, а друга протягом тижня їла бельгійські вафлі та фастфуд.

На початку та в кінці тижня учасники експерименту снідали в лабораторії. Після цього їх просили пройти тест на пам’ять, а також оцінити, наскільки вони хочуть з’їсти щось шкідливе.

Так, вчені з’ясували, що в учасників другої групи погіршилася робота області мозку гіпокампа, через що погіршується пам’ять. Учасники начебто забували, що недавно поїли і хотіли перекусити знов. За словами науковців, такі результати пов’язані з тим, що вживання фастфуду й іншої шкідливої їжі порушує контроль над апетитом і викликає збої в роботі гіпокампа, який відповідає за формування емоцій.

Також дослідники встановили, що після тижня харчування продуктами з високим вмістом жиру та цукру, учасники надавали перевагу шкідливій їжі навіть тоді, коли ситі.

Фото: 1kingvape.

  • 0
  • 37
Схожі новини