Спалахнув за секунду: на Жовківщині посеред поля загорівся автомобіль | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Спалахнув за секунду: на Жовківщині посеред поля загорівся автомобіль
07 Серпня, 14:24
logo-black

Спалахнув за секунду: на Жовківщині посеред поля загорівся автомобіль

Антоніна Скляренко

Вчора, 6 серпня, у селі Гійче, що на Жовківщині, у полі загорівся легковий автомобіль «Кia Rio 2109». Машина спалахнула за лічені секунди та вигоріла дотла.

«На щастя, ніхто з людей не постраждав. Машина належить людям, які приїхали збирати збіжжя на орендованій землі. Техніку завезли ще 4 серпня, але наступного дня випав дощ, то всі й роз’їхались. У полі залишили лише тягачі, бензовоз і охоронця на цьому от легковому автомобілі. Вчора в обід, у нас стояла величезна спека, подейкують, чоловік, щось ремонтував у машині і вона раптом спалахнула», – розповідає сільський голова Гійче Іван Івануса.

На виклик про пожежу на місце одразу прибули рятувальники. Але машину врятувати не вдалось, вона вигоріла дотла. Також в авто згорів також телефон, ноутбук та принтер. На щастя, цистерна, яку привезли у поле дозаправляти робочу техніку, була припаркована подалі і її полум’я не зачепило, бо кажуть у селі, тоді збитків було набагато більше.

«Збіжжя від пожежі також не постраждало, бо якраз на тій частині поля пшеницю вже встигли зібрати, – додає голова. – Зараз будемо з’ясовувати, кому саме належала техніка та хто насправді обробляє поле, бо маємо в селі з цим трохи клопоту. По документах в нас одні орендарі, а молотити приїхали інші. Людям аграрії не повиплачували за паї».

  • 0
  • 381
Відео