Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Співачка Maruv не представлятиме Україну на Євробаченні
25 Лютого, 19:42

Співачка Maruv не представлятиме Україну на Євробаченні

Анна Корсун (сценічне ім`я Maruv) не поїде на Євробачення у Ізраїль від України, оскільки Національна суспільна телерадіокомпанія України та співачка не підписали відповідний договір.

Про це повідомляє UA: Суспільне мовлення.

У виконавця, який представлятиме Україну на міжнародній арені,  є зобов’язання: після підписання договору з НСТУ на час конкурсу представник стає культурним амбасадором України та доносить не лише власну музику, але також стає виразником думки українського суспільства у світі.

Проте після перемовин НСТУ та співачка MARUV не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі.

“Окрім цього, за правилами Євробачення, мовник-учасник повинен забезпечити неполітичний характер конкурсу. Ситуація, яка склалася навколо нацвідбору цього року, має ознаки політизації. Суспільний резонанс, спроби тиску з боку політичних сил, втручання в дискусію культурних діячів та інформаційних структур країни-агресора фактично спричинили політизацію результатів національного відбору. Тож мовник убачає в цій ситуації небезпеку ескалації розколу українського суспільства”, – зазначили у Суспільному.

 

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія на своїй сторінці у Facebook написав, що перемовини з наступним кандидатом розпочнуть завтра.

Додамо, друге місце за результатами голосування журі та глядачів посів колектив Freedom Jazz.

Нагадаємо, 24 лютого у відборі на Єробачення-2019 від України перемогла співачка Maruv. Та чи саме вона поїде у Тель-Авів було не відомо через те, що співачка гастролювала до Росії і планує продовжувати це робити.

Схожі новини