«Спізнилися на останню маршрутку»: неповнолітніх з Нового Роздолу цілу ніч шукали кінологи | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Спізнилися на останню маршрутку»: неповнолітніх з Нового Роздолу цілу ніч шукали кінологи
16 Жовтня, 15:37
logo-black

«Спізнилися на останню маршрутку»: неповнолітніх з Нового Роздолу цілу ніч шукали кінологи

Вікторія Ничта

Ввечері у понеділок, 14 жовтня, до новороздільських поліцейських звернулися дві мами. Розповіли, що їхні сини – 7-річний і 9-річний – пішли в обід на прогулянку і додому не повернулися.

«Телефонів у неповнолітніх не було, а тому було надзвичайно складно встановити їхнє місце знаходження, – розповідає LMN начальник Новороздільського відділення поліції Руслан Шнайдрук. – Також мами запевнили, що хлопці не мали і кишенькових грошей. Ми негайно оголосили дітей у розшук. Підключили кінологічну службу. Перевіряли лісосмуги, автомобільні дороги та громадський транспорт. Але результату не було. А вже наступного дня зранку нам повідомили, що бачили хлопчаків біля «Ашану» в Сокільниках. Місцеві патрульні одразу виїхали на місце і знайшли хлопців здоровими та неушкодженими».

Діти розповіли поліцейським, що під час прогулянки містом вирішили поїхати у торговий центр розважитися, а додому не повернулися, бо спізнилися на останню маршрутку. Так і вешталися усю ніч поблизу «Ашану».

«Особисто я вважаю, – каже Шнайдрук, – що водії маршруток мали б бути пильнішими до таких пасажирів. І перед тим, як дозволити їм проїзд, добре розпитати – куди і навіщо вони їдуть. Але, як показує сумний досвід, у водіїв на це немає часу, а діти навчилися так майстерно брехати, що одразу і не зрозумієш, що тут щось не те».

Сусіди втікачів розповідають, що хлопці ростуть у неблагополучних сім’ях.

«Та ці діти завжди самі по собі, – каже місцева жителька Анна. – Скільки їх не бачу, вони постійно разом вештаються містом без діла, а батьки у той час розважаються у сумнівних компаніях. Чесно скажу, я навіть дивуюся, що мами помітили, що їхні діти зникли, і звернулися в поліцію».

 

Відео