Справу щодо скандального Євгена Кваса з Самбора передали до суду | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Справу щодо скандального Євгена Кваса з Самбора передали до суду
27 Березня, 15:35

Справу щодо скандального Євгена Кваса з Самбора передали до суду

Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо керівника самбірського КП «Об’єднане» Євгена Кваса. Йому інкримінують зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

«Слідством встановлено, що у 2022 році обвинувачений уклав договори на проведення дорожніх ремонтних робіт у місті Самборі з матір’ю підлеглої працівниці комунального підприємства, яка також працює у цьому ж підприємстві двірником. Загальна сума договорів становила майже 1,5 млн грн.

 

Для цього вищевказана працівниця зареєструвалась як ФОП. Після чого фігурант, всупереч законодавству, здійснив поділ ремонту вулиць на окремі роздрібні договори та без проведення відкритих торгів уклав з нею, як підрядником, відповідні договори. При цьому чоловік достовірно знав, що даний «підприємець» немає досвіду та засобів для виконання умов договору. Згодом для виконання ремонтних робіт він безоплатно залучив підпорядкованих йому працівників та техніку», – йдеться в повідомленні.

По тому Евген Квас підписав акти виконаних робіт і кошти з міського бюджету перерахували на рахунок підрядника, того таки ФОПа.

LMN раніше неодноразово писала про цю оборутку, а також про низку інших подібних зловживань. Зокрема, про «Аферу на мільйон» з берегоукріпленням в Самборі.

По цій справі Євгену Квасу загрожує від 3 до 6 років тюрми.

Нагадаємо, в листопаді минулого року Євгену Квасу обрали запобіжний захід і після цього він попросив забрати у нього мандат депутата Самбірської районної ради.

Відео