США запровадили нові санкції щодо самопроголошених Л/ДНР | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
США запровадили нові санкції щодо самопроголошених Л/ДНР
22 Лютого, 09:14

США запровадили нові санкції щодо самопроголошених Л/ДНР

Президент США Джо Байден підписав указ про запровадження санкцій у зв’язку з визнанням Ромійською Федерацією незалежності самопроголошених ЛНР і ДНР, повідомляє Українська правда з посиланням на Білий дім.

«Санкціями заборонені нові інвестиції та фінансова діяльність представників США на території ОРДЛО, ввезення до США будь-яких товарів, послуг чи технологій з цих територій та експорт прямо чи опосередковано товарів, послуг чи технологій із США до ОРДЛО», – йдеться в повідомленні.

Також документ надає адміністрації США повноваження вводити санкції щодо осіб, які ведуть діяльність у «ДНР» та «ЛНР», та представників керівництва організацій, які там працюють.

В указі пояснюють, що визнання Росією ОРДЛО суперечить її зобов’язанням щодо Мінських угод і «створює додаткову загрозу миру, стабільності, суверенітету та територіальній цілісності України і тим самим є надзвичайною загрозою національній безпеці та зовнішній політиці США».

Нагадаємо, учора пізно ввечері президент РФ Володимир Путін оголосив, що підписав укази про визнання незалежності та суверенітету так званих Л/ДНР.

Відео