Стало відомо, що зроблять у Львові із майном московського патріархату | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Стало відомо, що зроблять у Львові із майном московського патріархату
04 Квітня, 17:39

Стало відомо, що зроблять у Львові із майном московського патріархату

Останніми днями в Україні відбувається багато подій навколо церков УПЦ МП. Сьогодні, 4 квітня, у Львові розповіли, якою буде доля майна московського патріархату у місті.

Відповідне повідомлення опублікував мер Андрій Садовий:

«Приміщення на Пекарській будуть прийняті на баланс міста. Тут розвиватимемо систему реабілітації. Ініціатива важлива, “богоугодна”, тому, думаю, ніхто не буде проти».

Щодо самобуду на Сихові, то його демонтують найближчим часом.

«Прийняли першу ухвалу щодо передачі земельної ділянки Православній церкві України. Вона належатиме громаді», – сказав Садовий.

Щодо храму на вул. Бобанича, то тут ситуація складніша. За словами Андрія Садового, майно належить релігійній громаді, яка на словах відрікається від МП.

«Тому тут є два варіанти: офіційно стати Українською церквою, або ж пройти процес націоналізації. Всі необхідні для цього документи вже підготовлено», – додав мер.

Нагадаємо, Антон Петрівський, ветеран АТО та військовослужбовець 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, звернувся до Львівської міської ради з вимогою вжити заходів щодо функціонування на території міста церкви московського патріархату. Цьому передував недільний інцидент під церквою – подруга військового вийшла на одиничний пікет під церкву на проспекті Червоної Калини на Сихові, а натомість почула образи й лайку від «руського чєловєка».

Відео