Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Стало відомо, скільки зарплати заборгували учителям та лікарям Львівщини
22 Грудня, 19:16

Стало відомо, скільки зарплати заборгували учителям та лікарям Львівщини

Вчителям та медикам Львіщини заборгували 18,4 млн гривень зарплати. Про це повідомив перший заступник голови ЛОДА Василь Лозинський під час наради із прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком, яка відбулася у суботу, 21 грудня.

На нараді, у якій взяли участь представники від Львівщини, обговорювали недопущення заборгованості з виплат заробітної плати медичним та педагогічним працівникам. За словами першого заступника голови ЛОДА Василя Лозинського ще на початку цього тижня сума заборгованості на Львівщині була майже втричі більшою.

«На початку тижня заборгованість становила 44,8 млн грн, але ми попрацювали з внутрішнім ресурсом шляхом перерозподілу інших видатків. Тому сума прогнозованої заборгованості зменшилась до 18,4 млн грн для виплати заробітної плати працівникам медичної галузі. Зокрема, на 8-ми територіях буде ця потреба», – зазначив Василь Лозинський.

Також він додав, що для вирішення питання щодо виплати заробітної плати освітянам планується виділити додаткову дотацію місцевим бюджетам у сумі 47,8 млн грн.

  • 0
  • 189
Схожі новини