Стало відомо, як розпочнеться новий навчальний рік для школярів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Стало відомо, як розпочнеться новий навчальний рік для школярів
21 Липня, 11:27

Стало відомо, як розпочнеться новий навчальний рік для школярів

Новий навчальний рік для школярів розпочнеться традиційно 1 вересня. Про це розповів т.в.о. Міністра освіти та науки України Сергій Шкарлет, пише Львівська ОДА.

«Навчальний рік для більшості учнів розпочнеться традиційно: діти підуть у школу 1 вересня. Спільно з Міністерством охорони здоров’я ми здійснюємо моніторинг епідеміологічної ситуації у кожному регіоні та розробляємо можливі сценарії. Найближчим часом будуть впроваджені відповідні алгоритми, про що наше міністерство надасть докладні роз’яснення. Також не виключено, що навчальний процес може відбуватись у змішаній формі», – зазначив Сергій Шкарлет.

Про те, що з 1 вересня не варто очікувати закриття шкіл повідомляє і заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Лише там, де буде «червона зона» – закриватимуть школи. «Червона зона» в цих районах – це не буде щось надзвичайне. Ми вже знаємо, що таке епідпоріг – умовний епідпоріг не такий, який завжди був для грипу та інших сезонних захворювань”, – наголосив Віктор Ляшко.

Що стосується Львівщини, то на території області про закриття шкіл чи масовий перехід закладів освіти на дистанційну форму навчання – не йдеться. Однак, у департаменті освіти та науки Львівської ОДА готуються до будь-якого розвитку подій. В серпні розпочинають навчання щодо дистанційної освіти для вчителів зі всіх шкіл Львівщини. Потім ці підготовленні вчителі мають стати тренерами для своїх  закладів.

  • 0
  • 4443
Відео