Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Старосамбірщину та Турківщину хочуть сполучити новою дорогою
24 Червня, 16:35
logo-black

Старосамбірщину та Турківщину хочуть сполучити новою дорогою

На Львівщині ініціюють будівництво нової дороги Тершів – Боберка, яка сполучатиме Турківський та Старосамбірський райони. Про це сьогодні повідомили у Львівській ОДА, де відбулась робоча зустріч з цього приводу.

Будівництво цієї дороги допоможе налагодити транспортну логістику та зокрема утворить так зване мале коло. Відтак, мешканці області зможуть дістатись від Тершова на Старосамбірщині до населених пунктів: Лаврів, Бабино, Головецько, Дністрик, Лімна, Боберка без об’їзду через Турку, а напряму новим дорожнім покриттям.

Протяжність нової дороги становитиме 67,9 кілометра. Орієнтовна вартість будівництва – 1 млрд гривень. 

scan_jun_24_2020__1592995157_3219x1771_1_0

Громадський активіст зі Старосамбірщини Василь Курій, який нещодавно запропонував збудувати дорогу через Лімну, каже, що будівництво такої дороги суттєво сприятиме розвитку краю.

“Тішить, що малому бойківському кільцю таки бути. Наявність такої дороги буде великим плюсом не тільки для Старосамбірщини, а й для Турківщини. Ми розуміємо, що у селах, через які проходитиме дорога, суттєво пожвавиться життя. Моя пропозиція була більш бюджетною – йшлось про спорудження відрізку дороги Лімне-Дністрик, але у Львівській ОДА пропонують масштабніший проєкт і це чудово. Розуміємо, що у комплексі з ремонтом дороги Стрілки-Мшанець це стане потужним кроком у розвитку інфраструктури цих сіл. Хочеться вірити, що проєкт реалізують найближчим часом. Навіть якщо це не буде швидко, великим плюсом є те, що про таку дорогу почали говорити на обласному рівні, це свідчить, що рано чи пізно їй таки бути”, – зауважує Василь Курій. 

Нагадаємо, мешканці 11 сіл на Старосамбірщині днями протестували за ремонт дороги Стрілки-Мшанець. Районне керівництво пообіцяло розпочати ремонтні роботи найближчими днями. 

Схожі новини